Haber

Başkan Özyiğit kırsal mahallelerde vatandaşlarla bir araya geldi

Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, ilçenin kırsal mahalleleri olan Değirmençay ve Karahacılı’yı ziyaret ederek vatandaşlarla görüşmeye geldi. Yürütülen proje ve çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendiren Lider Özyiğit, mahalle sakinlerinin de talep ve önerilerini dinledi.

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, vatandaşların hizmetlerle ilgili görüşlerini almak ve taleplerini dinlemek amacıyla düzenli olarak kırsal mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Önder Özyiğit, ziyaretlerinde hayata geçirdiği projeleri vatandaşlarla paylaşarak katılımı artırıyor.

Yenişehir’in tüm mahallelerini kapsayan eşitlikçi bir belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Başkan Abdullah Özyiğit, “Sizinle birlikte sorunlarınızı dinlemek, taleplerinizi yerine getirmek ve yaşam kalitemizi yükseltmek için buradayız. Sizlerle birlikte Yenişehir’i daha da güzelleştirecek ve geliştireceğiz. Tüm mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımıza eşit ve kaliteli hizmet sunmak için var gücümüzle görevimize devam ediyoruz. Bu doğrultuda kırsal mahallelerimizin ihtiyaçlarını da göz ardı etmeden sürdürülebilir projeler geliştirme çabası içerisindeyiz. Bizlerle birlikte olduğunuz için size ve muhtarlarıma teşekkür ederim. ” O konuştu

Pazar günü yapılacak seçimlerde vatandaşları sandığa gitmeye ve oy kullanmaya davet eden Önder Abdullah Özyiğit, “İrademizi sandığa yansıtıp nasıl yönetileceğimize karar vermemiz gerekiyor. Sandık sonucunun ülkemiz ve şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Baharın yeniden geleceğine inanıyorum.” söz konusu.

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit de 14 Mayıs Anneler Günü münasebetiyle bayanlara lavanta hediye ederek günü kutladı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberkarakecili.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu