Haber

Başkan Muhittin Böcek kurmaylarıyla iftarda bir araya geldi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, belediye çalışanı ile iftarda bir araya geldi. Yaklaşan Ramazan Bayramı’nı kutlayan Lider Böcek, “Bir olmak, bir arada olmak gerekiyor. Allah bu birlikteliğimizi bozmasın” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi çalışanları, Antalya Kültür Merkezi Cam Piramit Kral Yolu’nda düzenlenen iftarda buluştu. İşçiler ve ailelerinin yanı sıra; milletvekilleri, milletvekili adayları, ilçe belediye başkanları, siyasi partilerin il ve ilçe başkanları, şehit ve gazi aileleri, oda başkanları, sivil toplum kuruluşu başkanları, meclis üyeleri, muhtarlar, Antalya Büyükşehir Belediyesi bürokratları ve danışmanları.

BİRLİKTE GÜÇLENDİRME

Tasavvuf dinletisiyle başlayan iftar programında konuşan Önder Muhittin Böcek, Ramazan’ın birlik, beraberlik ve dayanışma ayı olduğunu belirtti. Önder Böcek, Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen deprem ve Şanlıurfa’nın Adıyaman ilçesinde meydana gelen sel felaketinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, yaralılara acil şifalar diledi. 18 Nisan’ın kendisi için özel bir anlamı olduğunu söyleyen Muhittin Böcek Önder, “Bugün 18 Nisan 1999 Konyaaltı Belediye Başkanı olduğum gün. Değerli hemşerilerime ve Konyaaltı köylülerine bana bu şansı verdikleri için teşekkür ediyorum. doğup büyüdüğüm bu topraklara hizmet etmek. Bizi sahiplenen hemşerilerimiz sayesinde 25 yıl 5 yıl merkez ilçe belediye başkanlığı yaptım ve siyasette 30 yılı geride bıraktım. Bu süreçte halka hizmeti Allah’a hizmet olarak gördük. Antalya için çalışmaya devam edeceğiz. Antalya için çivi çakan herkesten Allah razı olsun. Allah bu birlikteliğimizi bozmasın” dedi.

KUTLANAN RAMAZAN

Önder Böcek, Ramazan Bayramı’nı kutlayarak, “Bayramın sizlere, ülkemize, tüm milletimize sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini, afetlerin yaşanmamasını temenni ediyorum.”

Önder Böcek’in konuşmasının ardından İftar Programı, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve sema gösterisi ile devam etti. Önder Böcek daha sonra masaları gezerek iftar yemeğine katılan işçiler ve aileleriyle fotoğraf çektirdi.
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu